Bolí vás kolena nebo trápí dna? Po odstranění příznaků onemocnění je Zdeněk Srstka zase hravý, veselý a přítulný!

23. února 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
V parafrázi na klasické filmové dílo by se jistě nebál známý televizní moderátor, herec a kaskadér Zdeněk Srstka poupravit svou životní větu: Dna se odstěhovala do Humpolce! I když pravda je, že onemocnění zmizelo ze zcela prozaičtějších důvodů. Projevy choroby se podařilo odstranit díky přípravku Enzycolu. Jde o unikátní prostředek, který vás zbaví bolesti kloubů tak, že vyloučí z těla kyselinu močovou a rozpustí krystalky, které by se jinak v kloubech usazovaly. Obsahuje řadu látek, zejména extrakt z kyselé višně, celeru a vitamín C. Tak kdo by ho nechtěl! Pro čtenáře Super.cz dnes doprava zdarma!
Dna nemoc (nejen) králů a českých celebrit

Dna nemoc (nejen) králů a českých celebrit

Pokud nevíte, co tohle onemocnění znamená, jste buď šťastlivci, nebo jen projevům bolesti kloubů neumíte přiřadit správnou příčinu. Zvýšenému riziku vzniku dny jsou vystaveni ti, kdo jedí mnoho masa a pijí alkohol. Z tohoto důvodu v minulosti získala svoji přezdívku - nemoc králů nebo nemoc bohatých. Velkým nebezpečím u tohoto onemocnění je, že usazování krystalků kyseliny močové může klouby zcela zničit. Nevratně! Naštěstí dnes již existuje řešení. Pro čtenáře Super.cz dnes doprava zdarma!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Kyselá višeň – účinnější než aspirin

Kyselá višeň – účinnější než aspirin

Pokud na bolesti kloubů nepomáhají přípravky s vápníkem, kolagenem nebo kyselinou hyaluronovou, je nutné odstranit a rozpustit krystalky kyseliny močové z kloubů. V přírodě existuje celá řada látek, které to dovedou, ale nade vše vynikají dvě. První z nich je kyselá višeň. Enzycol obsahuje extrakt z višní, který si se zánětem v těle dovede poradit až desetkrát lépe než klasický aspirin. To vše díky antokyanům, což jsou antioxidační a protizánětlivé látky, které také dokážou snížit hladinu kyseliny močové v krvi. Pro čtenáře Super.cz dnes doprava zdarma!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Extrakt ze semene celeru odplaví kyselinu močovou z organismu

Extrakt ze semene celeru odplaví kyselinu močovou z organismu

Druhou významnou složkou přípravku Enzycolu je extrakt ze semene celeru. Ten je silně močopudný a slouží k odplavení kyseliny močové z organismu. Silný extrakt ze semen celeru je vhodný zejména při dně, artritidě a revmatismu. Celer se vždy užíval jako účinné bylinné tonikum. V semenech celeru je obsaženo více než 20 protizánětlivých látek. Dvě látky stojí za povšimnutí. Jednou z nich je apigenin, který má silné protizánětlivé účinky a složka 3-n-butylftalid, která má i zklidňující účinky. Pro čtenáře Super.cz dnes doprava zdarma!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
BIO Baobabový olej – to nejlepší pro vaši pleť

BIO Baobabový olej – to nejlepší pro vaši pleť

Trápí vás vrásky? Nasadili jste do boje s nimi hydratační krémy, nebo se dokonce chystáte využít služeb plastické chirurgie? Zapomeňte na to! Dostupným a účinným řešením je baobabový olej. Ten hravě strčí do kapsy všechny ostatní drahé hydratační krémy! Obsahuje obrovské množství vitamínů, antioxidantů, tříslovin, katechinů a flavonoidů. Tento koktejl účinných látek spolehlivě hydratuje pokožku, ale nemastí, čímž vyhlazuje vrásky. Dokáže navodit regeneraci poškozené, popraskané či vrásčité kůže. Má však také léčivé účinky na popáleniny, lupénku či ekzémy. Využijte levné a čistě přírodní řešení – baobabový olej. Pro čtenáře Super.cz dnes s multivitamínem 45 tablet ZDARMA!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz