Nekvalitně napletené vlasy jsou vždy problém...

Nekvalitně napletené vlasy jsou vždy problém... Foto: Showpix

Poznáte, které zrzavé hvězdě Ordinace řídnou vlasy? Vnadná herečka špatně zamaskovala počínající plešku a takto to dopadlo

Oblíbená herečka Bára Štěpánová je známá módními úlety, kterými ve společnosti často vzbuzuje rozruch. Kromě podivných outfitů na sebe v minulosti upozornila i potními koláči a porostem v obličeji.

Naposledy zase nevěnovala dostatečnou pozornost úpravě svého účesu. Vnadná Bedřiška z Básníků a sestřička Babeta z Ordinace v růžové zahradě má problém s řídkými vlasy, což se logicky snaží řešit tím nejjednodušším možným způsobem – mechanickým napletením vlasů.

Její kadeřnice se ale tentokrát moc nevyznamenala. Vlasy měla Bára totiž napletené natolik špatně, až jí byla v zadní části hlavy vidět počínající pleška. Namísto zakrytí vlasového nedostatku tak Bára Štěpánová nechtěně dosáhla pravého opaku, což ve společnosti moc líbivě nevypadalo.

Herečka také zaujala tím, že měla každé oko jinak barevné. Barevnou kontaktní čočku si zjevně dala jen do jednoho oka, čímž dosáhla zajímavého efektu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků