Monika Zoubková v sexy prádélku Video: Archiv FTV Prima

Česká seriálová zrzka v nejodvážnější scéně své kariéry: Oblékla rajcovní prádélko a nechala se osahávat fešáckým kolegou

Pokud Monika Zoubková doma předvádí stejnou podívanou jako před kamerou, její manžel je nesmírně šťastným mužem. Seriálová herečka odložila stud a s Romanem Vojtkem (49) natočila odvážnou scénu, v níž se předvedla v erotickém prádle.

Dvojnásobná maminka se příliš neodhaluje, ale když přijala roli v seriálu Všechny moje lásky, musela počítat s tím, že se nevyhne intimním scénám. V rámci natáčení na ni tak v kostymérně čekalo sexy negližé, v němž bude v příštím díle svádět svého seriálového manžela v podání Romana Vojtka.

Monika nasadila své ženské zbraně do plné pohotovosti, ale po počátečních něžnostech ji čekala studená sprcha. Jako spousta divaček se totiž musela vyrovnat s nepříjemnou situací, když dá partner před sexem předost fotbalu s kamarády.

Roman Vojtek si vyzývavě oblečenou Moniku Zoubkovou příliš neužil, takže jeho manželka Tereza, která co nevidět porodí brášku jejich dceři Editce, nebude mít při sledování televize ani videa u tohoto článku příliš velký důvod k žárlivosti. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků