Candice Swanepoel pózuje v další kampani.

Candice Swanepoel pózuje v další kampani. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

I téměř plochá modelka se může fotit nahá: Nejžhavější žena světa poškádlí vaši fantazii s plavkami i bez nich

Nejžhavější ženu světa Candice Swanepoel (32) obvykle vídáme, jak oslňuje v andělských reklamních kampaních domovské značky Victoria's Secret, která si největší hvězdu své početné modelingové stáje patřičně hýčká. V luxusních plavečkách a svůdném prádle totiž skvěle vynikne štíhlá postava této jihoafrické sexy gazely.

Tentokrát ale uhrančivá Candice odhodila plavky stranou a jako vyzývavá šelma zapózovala na nejnovějších fotkách úplně nahá. Ale protože se jednalo o seriózní focení, intimní místa zůstala pro oko pozorovatele cudně skryta, což však neznamená, že by snad nezůstal prostor pro fantazii, která při pohledu na jednu z nejlépe placených světových modelek pracuje na plné obrátky.

Candice Swanepoel je momentálně hodně oblíbenou modelkou. Nejenže pózuje v jedné kampani za druhou, ale zároveň se honosí již zmíněným a značně ceněným titulem nejžhavější žena světa, který jí v anketě udělili čtenáři pánského magazínu Maxim. Uvidíme, čím nás tato temperamentní kráska, v jejíž krvi koluje i vášnivá portugalská krev, překvapí příště. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků