Trpíte chronickou únavou a ospalostí? Vaše tělo ovládají nebezpeční parazité

20. února 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ať jste zdraví, nebo nemocní, může se vaše tělo stát potravou pro život ohrožující parazity. Předpokládá se, že až 50 % rakovin, artritid, srdečních potíží a jiných civilizačních nemocí vzniká díky nim. „Člověk má v sobě desítky různých parazitů, kteří pracují velmi tiše,“ říká o působení externích agentů v těle PharmDr. Milan Krajíček z vývojového centra v Opavě. Východiskem je antiparazitikum.
Neviditelní, nebezpeční

Neviditelní, nebezpeční

Díky maskování si imunitní systém nedokáže s parazity poradit. Nebezpečí si vlivem uspěchaného života však ani nedokážeme uvědomit. Přitom dle vědecky podložených zdrojů s parazity bojuje až 90 % populace! Pracují tiše bez našeho vědomí. Kladou vajíčka a protlačují je přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu, což představuje veliké riziko pro orgány těla. Vajíčka jsou krví roznášena k orgánům, kde se vylíhnout a začnou využívat živin a tělesných tekutin, čímž je imunitní systém přijme za vlastní. Postupné rozšiřování parazitů po těle se může projevit až za několik let. Platí tedy jasná úměra – parazité snižují imunitu těla bez našeho vědomí.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Patříte do některé z nejvíce ohrožených skupin?

Patříte do některé z nejvíce ohrožených skupin?

Domácí mazlíčci představují jeden z největších zdrojů parazitů vůbec, proto by všichni majitelé psů či koček měli zpozornět a věnovat tématu pozornost. Parazité se mohou do těla dostat při běžném kontaktu se zvířetem, například během krátkého mazlení. Pravidelným odčervováním zvířat v domácnosti jednou či dvakrát do roka sice předejdeme nejhoršímu, ale zabránit přenosu parazitů nedokážeme. Rovněž milovníci sushi či tataráčků by neměli být klidní. Vždyť tepelně neupravené maso je přímo rájem pro členy parazitní smečky, které si v těle pěstujeme. Příkladem je několikametrová tasemnice, která se zabydlí v tenkém střevě a živí se prostou tráveninou.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Antiparazitikum - základ zdraví

Antiparazitikum - základ zdraví

Naše babičky si braly ricinový olej či bylinné tinktury, jejichž působením parazity vyhladily. Očistný proces prováděly jednou či dvakrát do roka a daly tím vzniknout preventivním prohlídkám. Když jsme zdraví, tak přítomnost parazitů ani jimi vylučovaný odpad na chování a činnost organismu nepociťujeme. Jejich vliv si uvědomíme až v období stresu či většího nervového vypětí. Pak se jen nestačíme divit. Doba šla kupředu a existují již daleko efektivnější cesty, jak parazity z těla vypudit. V případě, že dlouhodobě pociťujete obtíže, s nimiž jste se nesetkali, vyhledejte antiparazitikum. Jedinečné účinky vědci prokázali u těch, která obsahují humínové kyseliny a extrakt z ořešáku královského!

Více
nyní na www.wurm-ex.cz
Nenechte parazity déle působit

Nenechte parazity déle působit

Jediný volně dostupný přípravek Wurm-Ex obsahuje kombinaci látek, které zabraňují působení externích agentů v těle. Pokud cítíte úbytek energie a nemoci se u vás projevují častěji než dosud, nečekejte a vyhledejte Wurn-Ex. Čím déle necháte parazity pracovat, tím větší následky budou na tělo mít. Z tkání se rozrostou do kostí, kloubů a nevynechají ani mozek a oči. Nyní máte skvělou příležitost zbavit sebe i celou rodinu nezvaných hostů. Kombinace humínových kyselin a extraktu z ořešáku královského vytváří mocnou zbraň proti vnitřním agentům v těle. Ve speciální akci, která potrvá pouze do pondělí 23.2.2015, můžete zakoupit zvýhodněné dvojbalení a navíc vyhrát wellness víkend pro dvě osoby.

Více
nyní na www.wurm-ex.cz