Jako vejce vejci

Jako vejce vejci Michaela Feuereislová

Háma vyvedl do společnosti své synátory. Zdá se, že po něm nezdědili jeho typické plachťáky

Nezkazí žádnou legraci a jeho potomci jsou stejní. Aleš Háma uspořádal se svými syny Jáchymem (14) a Mikolášem (8) pánskou jízdu. Chlapci Hámovi nechali doma maminku Gábinu a vyrazili na premiéru agentského filmu Kingsman: Tajná služba.

Celebrity dostaly za úkol dorazit do kina Imax v kostýmech tajných agentů a právě Háma se svými dětmi zvládl úkol na jedničku. Hámovi dress code nepodcenili a kromě slušivých sáček nasadili i tmavé brýle. Nejvíc se ale do role tajného agenta gentlemana vžil malý syn Aleše Hámy a před fotografy se nonšalantně oháněl tlustým doutníkem.

„Stíháme kino tak desetkrát do roka, ale stejnou měrou dáváme i divadlo nebo filharmonii, že, hoši? Jasně, filharmonii rádi nemají, ale to jsou věci, který ocení až v dospělosti,“ myslí si Háma.

Jeho kluci vypadali, že táta se jim tímto filmem trefil do vkusu. „Na tomhle filmu mě hlavně zajímá můj oblíbenec Colin Firth. A myslím, že to bude legrace, což já od kina v poslední době hlavně očekávám. Jiné žánry si pouštím doma. Teď třeba v televizi opakovali Jamese Bonda, tak na to jsme celá rodina koukali. Máme rádi Seana Conneryho,“ svěřil se Háma. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků