Andrea Verešová předvedla dokonalé tělo v odvážné róbě. Super.cz

Tělo bohyně opět příliš neskryla: Andrea Verešová doplnila odvážnou róbu obřími náušnicemi ze 17. století

16. února 2015 10:57

Modelka Andrea Verešová (37) si oblíbila slovenskou návrhářku Janu Pištějovou tak, že snad už nebude nosit na plesy šaty od nikoho jiného. Na Česko-slovenském plese měla velmi obdobnou róbu jako na Plese v Opeře, jen trochu jiného střihu a modrou místo zářivě růžové.

S tělem bohyně, které jí mohou závidět i mladinké dívky, si ostatně může dovolit odhalovat, co se dá. Tentokrát to byla kromě zdobeného dekoltu i záda. Samozřejmě podprsenku nechala Andrea opět doma. "Janu Pištějovou mám hrozně ráda, má netradiční styl, velmi ženský a osobitý, který mi sedí, a pravda je, že její tvorbu každý pozná. Jsme i dobré kamarádky a Janka je nyní moje preferovaná návrhářka," míní Andrea, která k modelu zvolila velmi zajímavé náušnice. Je to starožitnost ze 17. století a dostala je k Valentýnu od manžela.

Zatímco na předchozí ples přišla mezi prvními, tentokrát se na Andreu opět čekalo jako na zlatý hřeb večera, jak u ní bývá zvykem. "Uvízli jsme v zácpě. Ale stres z příprav jsem neměla, protože jsem měla úžasný tým kolem sebe, takže si to užívám. I když jsem přijela i s tím, že jsem měla i pracovní povinnosti, protože jsem měla pomáhat dražit a losovat tombolu, takže bylo nutné setrvat rozhodně až do půlnoci," prozradila Verešová.

"Na Česko-slovenský ples jsem se těšila kvůli tomu, že jsem se měla potkat se spoustou lidí a přátel, které jsem roky neviděla. A taky na dobré jídlo, přijela jsem hladová a přiznám se, že na Plese v Opeře jsme se moc nenajedli," přiznala modelka. "V těchto šatech se rozhodně jíst dá, vybrala jsem si je, protože jsou velmi pohodlné, mají dost vůli. Šaty od Jany jsou úžasné v tom, že zakryjí všechny nedostatky postavy, včetně napapaného bříška," smála se Andrea. 

Saša Šeflová , Super.cz