Bára Kodetová se třemi dcerami. Super.cz

Přiznání krásné Báry Kodetové: Při těhotenstvích jsem přibrala 80 kilo!

16. července 2011 11:30

Herečka Barbora Kodetová (48) je necelé dva roky po narození třetí dcery Sofie zase jako proutek. "Ještě mi chybí dvě kila do mé ideální váhy pětapadesát kilo. S lítáním kolem holek, domu a zahrady to jde dolů samo," řekla Super.cz. Dohromady za všechna tři těhotenství přibrala neuvěřitelných osmdesát kilo. "Poprvé to bylo třicet, pak po pětadvaceti," upřesnila Bára.

Herečka se s manželem, houslistou Pavlem Šporclem, objevila na vernisáži fotografií a soch v zahradách Slovanského domu. "Holky jsme nechali doma. Chci si užít klidný večer bez řevu," připustila herečka, která nemá ani žádnou výpomoc v domácnosti. "Půl roku mi dokonce nikdo nepomáhal ani s úklidem. Teď mi luxovala kamarádka a trvalo jí to tři hodiny. Dům není tak velký, ale zrovna jsme si navíc pořídili dva velké psy, tak je všude plno chuchvalců chlupů," vyprávěla.

Kodetová se pomalu vrací k práci. "Začala jsem divadlem. Mám za sebou pár menších televizních projektů. Třeba na velkou seriálovou roli bych si s malýma holkama ještě netroufla. Ale klidně můžete vzkázat režisérům, že už mě mohou začít víc oslovovat. S rozením dětí už jsem skončila," smála se Bára. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků