Ani v letošním vydání Sports Illustrated není nouze o krásné modelky...

Ani v letošním vydání Sports Illustrated není nouze o krásné modelky... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalka DiCapria i expřítelkyně Ronalda: 5 kočiček, které v bikinách dráždí na stránkách nejslavnějšího plavkového magazínu

15. února 2015 14:55

Prestižní plavkové vydání magazínu Sports Illustrated nedávno odtajnilo ostře sledovanou titulní stranu, kterou opanovala neznámá americká modelka Hannah Davis.

Časopis, který krásné modelky i sportovkyně svléká do plavek od roku 1964, připravil pro své čtenáře parádní podívanou nejen na zmíněné obálce. Uvnitř magazínu provokují v odvážných plavkách také další neméně půvabné kočičky.

Jednou z největších hvězd letošního vydání je americká herečka a modelka Emily Ratajkowski (23). Své pověstné křivky propůjčila ostře sledovanému vydání i teprve devatenáctiletá televizní hvězdička a modelka Gigi Hadid.

A samozřejmě nesmí chybět ani stálice Sports Illustrated, kterým focení pro slavný magazín už před lety otevřelo dveře do velkého světa modelingu - expřítelkyně fotbalisty Cristiana Ronalda Irina Shayk, něžná blondýnka a bývalka Leonarda DiCapria Erin Heatherton (25) či uhrančivá Dánka, jež se nestydí svlékat, Nina Agdal (22). Pohledem na krásky v plavkách se kochejte v naší fotogalerii... 

Která z uvedených modelek se vám v plavkách líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz