Na tyhle typy si potrpí Inna Puhajková...

Na tyhle typy si potrpí Inna Puhajková... Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Michaela Feuereislová

Blonďáček z Vysočiny, Agátino americké pokušení a hokejová legenda: 3 urostlí sportovci, které měla v posteli sexy Puhajková

Modelka a moderátorka Inna Puhajková (34) je po delší době opět zadaná. Vztah s fotbalistou prvoligové Vysočiny Jihlava Petrem Tlustým (29), který je velký fešák, už nezapírá.

Uvidíme, zda vrkání s urostlým blonďatým obráncem vydrží krásné modelce déle než krátký románek s jeho jmenovcem Jiřím Tlustým (26), jenž hraje hokejovou NHL za Carolinu Hurricanes.

Vztah na dálku se zámořským borcem, který měl mít pletky i s Agátou Prachařovou (35), trval jen pár měsíců. Jak je vidět, Inna si potrpí na urostlé sportovce a vůbec neřeší, zda se jedná o roztomilé blonďáky nebo mužné typy s neuvěřitelným charizmatem, mezi něž bezesporu patří její osudový muž Jaromír Jágr (48).

S ním Inna žila šest let a po nečekaném rozchodu zatím ve společnosti oficiálně žádného partnera neukázala. Teď se ale, zdá se, blýská na lepší časy. Inna při výběru svých partnerů zjevně sází na mladší ročníky, než byl zkušený matador Jágr. Který z nich se vám líbí nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem! 

Který sportovec Inny Puhajkové se vám líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků