Pepa Melen se živí jako moderátor. Super.cz

Zdárně překonal rakovinu a pracuje ostošest: Ne, pětku ne ale už dávný holčičí idol nezpívá

12. února 2015 11:00

Kdysi byl idolem holčiček, když se skupinou Kroky Františka Janečka zpíval nezapomenutelný dětský hit Ne, pětku ne. Pepa Melen se nyní živí jako moderátor, ale ani na muziku nezanevřel. A má za sebou boj s vážnou nemocí, měl zhoubný nádor v močovém měchýři, který naštěstí dopadl v její neprospěch.

Melen uváděl Film Party, kde představoval film Petra Jákla Ghoul. "Od roku 1993 jsem profesionální moderátor. Dělám i diskotéky, to je takový správný ventil, afterpárty ve stylu, který mám rád. Pořád i zpívám, natáčím, dělám spousty charitativních projektů, loni například pro Život dětem. Zpívám také anglicky, ale spíš ve svém nahrávacím studiu natáčím hudbu," vyjmenoval svoje aktivity.

S Petrem Jáklem se ale díky filmové hudbě nezná. "My se známe přes bojové sporty. Už přes deset let jsem spolu s ním organizátorem Judo Show Cupu, sportovně-kulturní charitativní akce. Také jsem se bojovým sportům v 90. letech aktivně věnoval, ale vždycky, když mě kopli do hlavy, tak to moc bolelo. A já zjistil, že mám hrozně citlivé uši a jsem víc muzikant než bojovník," vysvětlil.

Melen je rád, že se mu podařilo zvítězit nad zhoubným nádorem. Změnil poté svůj životní styl? "Musím zaklepat, že je nyní vše v pořádku. Samozřejmě je to věc, která asi nikdy nespí. S pokorou říkám, že se mi to podařilo, a věřím, že napořád, porazit, ale člověk musí být pořád ostražitý. Přeskládal jsem zejména životní hodnoty. To, co bylo důležité dřív, je na nějakém pátém místě. Upřednostnil jsem hudbu, píšu muzikál, který letos dodělám. A na prvním místě jsou moji synové a to, čemu se říká vnitřní klid," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků