Michaela Ochotská a Lukáš Rosol vyrazili do společnosti poprvé od narození syna. Super.cz

S partnerem vyrazila na erotický film: Míša Ochotská je po porodu zase jako lunt, nemá ani kilo navíc

Nečekali jsme, že poprvé, co vyrazí na společenskou událost, to bude zrovna film podle erotické trilogie 50 odstínů šedi. Michaelu Ochotskou (36) s partnerem Lukášem Rosolem jsme ale potkali právě tam.

"Byli jsme pozvaní, ale do poslední chvíle jsme nevěděli, zda půjdeme. Lukáš se teprve včera vrátil z turnaje. Máme doma rodiče, kteří hlídají, takže jsme rádi, že jsme mohli trošku změnit prostředí a jít mezi lidi," vysvětlila Míša. "Já ani nejdřív nevěděl, na co jdeme. Je to pro mne takové valentýnské překvapení," dodal Lukáš.

Jak zvládá Míša péči o miminko? "Tak bojujeme, je to všechno čerstvé a nové, ale myslím, že je to super, krásné, to ví každá máma. Už teď se těším, až budeme zase doma," řekla Super.cz Míša a i Lukáš je z otcovství nadšený. "Když jsem doma, snažím se dělat všechno, kromě kojení. Zkusím být dobrým otcem," doplnil Lukáš na otázku, jestli už umí syna Andrého koupat přebalovat a stříhat mu nehty.

Ochotská vypadala, jako by vůbec nikdy nebyla těhotná, jak štíhlou měla zase postavu. "Už jsem na své váze. Většinu jsem nechala v porodnici, a když kojíte, nespíte a při jídle musíte brát ohled na malého, tak to jde dolů rychle," krčila rameny.

A nechybí si navzájem, když je Lukáš pořád někde po turnajích? "Řešíme to přes Skype, takže jsme denně ve spojení, a těším se, že za chvíli budeme cestovat všichni," doufá Míša. "Zatím je to ještě dobré, protože malý mi ještě neleze do tašky a neprosí, abych neodjížděl. Ale až bude větší, tak mi bude asi ještě víc smutno," přiznal tenista Rosol. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků