Martin Kraus syna zapíjí i po čtyřech měsících.

Martin Kraus syna zapíjí i po čtyřech měsících. Herminapress

Český Belmondo není takový drsňák, jak se zdá: Takhle něžně mluví o prvním synovi, kterého zase zapíjel

19. února 2015 19:56

Před čtyřmi měsíci se herci Martinu Krausovi narodil první syn Filip. Český Belmondo přiznal, jak ho narození potomka značně změnilo. „Celý život jsem přehodnotil. Jsem na světě v podstatě jen kvůli němu. Chlapi, kteří tohle nezažili, to nepochopí. Našel jsem smysl života. Filip, když mě vidí, vypadne mu z pusy dudlík a usměje se, to je pro mě balzám. Stal se mým životabudičem,“ prozradil Kraus, který je ze svého syna celý paf.

„Mám po dlouhé době pocit, že jsem chlap. A možná jsem chlap poprvé v životě. Neznám lepší pocit, než když se to stvoření, které se jmenuje Filip, na vás usměje. Dokážu z toho žít celej tejden. Ale snažím se, abych s ním byl denně. Když to zkrátím, tak ve finále já teď vlastně žiju jen tím Filipem. Vyhovuje mi to a baví mě to,“ dodal pyšný otec.

Kraus synka hojně zapíjel na křtu videoklipu zpěvačky Eki Slukové. Ta si jej zvolila za kmotra.

„S Eki se známe z natáčení filmu Lovci a oběti. Také díky tomu filmu mám blízko k celé její rodině. Nebyla to pro mě čistě pracovní záležitost, měl jsem možnost poznat tyhle lidi blíž. Mám je rád a je mi s nimi fajn,“ dodal Kraus na adresu rodiny zpěvačky, která pochází z Řecka. Za kmotru šla Eki také herečka Daniela Šinkorová. 

Anna Veškrnová , Super.cz