Scott Eastwood patří k vyhlášeným hollywoodským hezounkům.

Scott Eastwood patří k vyhlášeným hollywoodským hezounkům. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dámy, podlomí se vám kolena: Syn legendárního Clinta Eastwooda podědil po slavném otci neuvěřitelné charizma i podmanivý kukuč

Slavný herec, režisér a držitel Oscarů Clint Eastwood (84) je pyšným otcem celkem osmi dětí. A zejména jeho syn Scott zdědil po hollywoodské legendě ty nejlepší možné geny.

Osmadvacetiletý fešák oplývá neobyčejným charizmatem a nesporným hereckým talentem. Scott momentálně natáčí romantický film The Longest Ride, ve kterém hraje sexy kovboje Luka.

Při pohledu na sympatického krasavce s rozepnutou košilí se musí podlamovat kolena všem Eastwoodovým fanynkám, protože je zřejmé, že tady opravdu nepadlo jablko daleko od stromu.

Tatínek talentovanému Scottovi pomohl při rozjezdu kariéry, když jej obsadil do svého filmu Vlajky našich otců. Nadějný herec se ani poté neztratil a na svou líbivou tvář získal další role. Dokázal tak, že se umí prosadit i bez slavného příjmení. Společně s tátou si zahrál i v jeho slavném filmu Gran Torino a sportovním dramatu Trouble with the Curve. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků