Tajemství odhaleno! Tuhle dietu zbožňuje nejedna celebrita

12. února 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Spaluje vaše uložené tuky, je populární, bezpečná a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Stále nevíte, o které dietě je řeč? Přece o ryze české proteinové dietě KetoDiet. Hubnout s ní můžete začít i vy a téměř hned.
3 kroky ke štíhlé postavě

3 kroky ke štíhlé postavě

Jen 3 snadné kroky proteinové diety KetoDiet potřebujete znát, abyste se brzy mohli chlubit štíhlejšími křivkami a především, abyste byli sami se sebou spokojení. V prvním kroku, díky speciálně vyvinutým proteinovým jídlům, dochází k rychlému spalování tuků, takže centimetry začnou rychle ubývat. Ve druhém kroku se pomalu vracíte k běžnému jídelníčku, učíte se pravidelnosti v jídle i pití a dále hubnete. A ve třetím a posledním kroku svou novou hmotnost stabilizujete. A když se všechny 3 kroky dodržíte? Pak se nemusíte jojo efektu absolutně obávat.

Více
nyní na KetoDiet.cz
Dieta není jen pro ženy!

Dieta není jen pro ženy!

Říká se, že dieta je spíše doménou žen. Jakub Smolík, který je teď opravdu ve formě, k tomu dodává: „Vždyť je jedno, jestli hubnete sportem nebo dietou. Hlavně, že se cítíte dobře. Ideální je kombinace sport-dieta.“ Kromě sportu zařadil Jakub Smolík do svého života i velmi oblíbený program proteinové diety KetoDiet. A kolik se mu podařilo shodit? Celých 12 kilogramů! „Překvapilo mě, že jsem neměl žádné problémy. Jednak mi jídla od KetoDiet chutnají, a když jsem si po týdnu stoupnul na váhu, tak to bylo jednoznačné,“ dodává spokojeně Jakub Smolík.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Novinka – KetoDiet Matcha Tea

Novinka – KetoDiet Matcha Tea

Úplnou novinkou na trhu je proteinový nápoj s obsahem BIO zeleného čaje, který posouvá oblíbený KetoDiet nápoj na zcela jinou úroveň. Čaj Matcha nejen že zrychluje spalování, ale díky obsahu významných antioxidantů tělo detoxikuje, podporuje soustředění a paměť, zklidní vaši mysl a maximálně vás povzbudí.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz