Petr Tlustý je fešák.

Petr Tlustý je fešák. Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Hermína

Co myslíte, je hezčí než Jágr? Mrkněte, jak na trávníku řádí fešný fotbalista, který sbalil Innu Puhajkovou

10. února 2015 12:20

Moderátorka a modelka Inna Puhajková (32) si soukromý život pečlivě střeží. Co se týče vztahů, tak byla svého času neodmyslitelně spjata s hokejistou Jaromírem Jágrem. Po rozchodu ostře sledovaného páru ale Puhajková žádného nového partnera oficiálně nepředstavila.

Přesto několik měsíců randila s hokejistou NHL Jiřím Tlustým. Tajný vztah sice modelce kvůli velké vzdálenosti nevyšel, ale taková kráska, mezi které Inna bezesporu patří, dlouho na ocet nezůstala.

V posledních týdnech je až po uši zamilovaná do dalšího sportovce. Hokejku vyměnila za kopačku a v její náruči se teď hřeje obránce prvoligového fotbalového týmu FC Vysočina Jihlava Petr Tlustý (29), který s hokejistou Jiřím Tlustým není v žádném příbuzenském vztahu.

I o tomto milostném poměru Inna zatím mlží, ač je Blesk načapal během milostného dostaveníčka v autě. Za urostlého blonďáka se přitom Inna nemusí stydět. 184 centimetrů vysoký a 80 kilo vážící fešák je zkušeným prvoligovým fotbalistou, který po boku atraktivní Inny určitě ostudu dělat nebude.

Petr Tlustý se Inně musí opravdu hodně líbit. Ještě loni v listopadu si totiž svého budoucího partnera představovala takto: "Záleží mi na upřímnosti, aby byl inteligentní, měl smysl pro humor, abych se s ním cítila pohodově a mohla být sama sebou. Vzhled fyzický je samozřejmě také důležitý, ale určitě nemám vyhraněný typ. Je to spíš o osobním kouzlu. Musí mě prostě oslovit," řekla Super.cz modelka. Petra Tlustého, který tato kritéria zjevně splňuje, si prohlédněte v naší fotogalerii. 

Hodí se podle vás Petr Tlustý k Inně Puhajkové?

Anna Veškrnová , Super.cz