Řekli byste, že můžou být tyto šperky tak drahé? Super.cz

Moderátorka Televizních novin se chlubila šperky, které mají větší hodnotu, než její byt, který bude ještě dvacet let splácet

Jak princezna se v sobotu večer prý cítila Kristina Kloubková na Plese v Opeře. Moderátorka oblékla pro tuto příležitost černý model od Terezy Sabáčkové, který doplňovaly šperky s diamanty v astronomické hodnotě.

„Mám na sobě šperky za čtyři milióny, což je mnohem víc, než stojí můj byt, který budu splácet až do roku 2031. Takže se cítím perfektně,” smála se Kristina, kterou zdobil diamantový náhrdelník, náušnice a prsten Alo diamonds. „Miluju jaro a květiny a tak jsem hned sáhla po této soupravě. Vím, že jak návrhy, tak samotné šperky vznikají v Česku. Myslím, že v Čechách
vznikají krásné věci, které jsou mnohdy hezčí než zahraniční. Proto jsem si na takto významnou akci vybrala právě je,” říká moderátorka Televizních novin.

Kristinu na vyvrcholení plesové sezóny bohužel nedoprovázel její partner a otec dcery Karel Moravec a tak byly diamantové šperky aspoň takovou náplastí, za jeho nepřítomnost. Diamanty jsou přece jen nejlepšími přáteli ženy. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků