Gandy si role může vybírat, Padesát odstínů šedi ho nelákalo.

Gandy si role může vybírat, Padesát odstínů šedi ho nelákalo. Profimedia.cz

Na plátně ho bohužel neuvidíte: Tento sexy samec odmítl žhavou roli v Padesáti odstínech šedi

V modelingu dosáhl David Gandy vrcholu kariéry. A tak se nejlépe placený muž v tomto oboru rozhodl koketovat s herectvím. Čtyřiatřicetiletý brunet už dostal několik nabídek, ale většinu z nich odmítl. Třeba hlavní roli v Padesáti odstínech šedi, kterou hraje Jamie Dornan. Důvod? Gandy si hodlá vybírat nejvyšší kvalitu.

„Kritikové a literární odborníci nejsou fanoušci té knihy, ale já to dílo respektuji jako takové. Ovšem jestli to bylo to pravé pro mě? Ne. Neměl jsem z toho dobrý pocit, vůbec. Moje intuice mi říkala, abych řekl ne. Někdy je důležité říct ne, místo říct ano, abyste došli k úspěchu,“ vyznal se model v rozhovoru pro Square Mile s tím, že se mu to v modelingu vyplatilo.

„Nabídli mi Padesát odstínů šedi, 300: Vzestup říše, Hercula, což by spousta lidí zřejmě vzala, ale já mám takové štěstí a tak výhodnou pozici, v níž si můžu dovolit dělat to, co se mi líbí. Nemám potřebu hrát. Vím, že pokud se objevíte v úspěšném filmu, váš status se změní přes noc. A neříkám, že bych nehrál, četl jsem mnoho rolí, které bych moc rád hrál, věci, které jsem si sám vybral, nicméně zatím to nebyla žádná věc, kterou mi poslali,“ dodal Gandy. 

Famous


Časová osa článků