Agáta líbala manžela Jakuba, ten se tvářil hodně vlažně.

Agáta líbala manžela Jakuba, ten se tvářil hodně vlažně. Foto: archiv House of Fashion (10x)

Velké usmíření Agáty s manželem aneb hypotéka se neptá: Jak se to ale tváříš, Jakube?

Jsou to jen tři dny, co Super.cz odhalil jako první, že modelka Agáta Prachařová (36) tak úplně nectí manželskou věrnost a odletěla za oceán, aby navštívila hokejistu Jiřího Tlustého v Severní Karolíně. Zatímco ona chtěla tradičně mlžit, překvapivě se ozval její manžel, Jakub Prachař (37), který nám její úlet, a to, že mu lhala, že odletěla za kamarádkou, potvrdil.

Agáta vše popírala a zásobovala svoji stránku na sociální síti společnými fotografiemi, svým snímkem s kyticí nebo fotkou, jak navštívila nemocnici, aby vyvolala spekulace o případném těhotenství. Všechno vypadalo hodně strojeně, Jakub se nikde netvářil vstřícně, a mnozí Agátu osočovali z toho, že se zoufale a bezúspěšně snaží napravit mediální obraz nevěrnice a doma zatím žehlí krizi, kterou odmítá připustit.

Jako idylka mají vypadat i nové snímky rodinky, které byly pořízeny dva dny po zveřejnění kauzy. Manželé se totiž již předtím domluvili se showroomem se světovými módními značkami, že se stanou jejich tvářemi. A ať už u nich doma vládne tichá domácnost, nebo po sobě po italsku házejí vidličky a nože, hypotéka se neptá. Společné focení i s Agátiným synem Kryšpínem absolvovali. Ale jak je vidět na snímcích podle řeči těla, je jasné, kdo na focení do Mělníka přijel s máslem na hlavě. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků