Ilona Csáková natočila nový duet s Romanem Horkým.

Ilona Csáková natočila nový duet s Romanem Horkým. Foto: Facebook

Nakynula o Vánocích? Boubelka Csáková se zase halí do neforemných modelů černé barvy

O zpěvačce Iloně Csákové (49), která už dnes dění v tuzemském šoubyznysu sleduje hlavně z tepla svého jihomoravského příbytku obklopená svými syny, jsme pár měsíců neslyšeli. Naposledy se předváděla v pestrobarevných minišatečkách, které daly vyniknout jejím sexy nohám, ale taky faldíkům.

Popová diva, která svého času vyráběla jeden hit za druhým, na svou profesi zpěvačky ale přeci jen úplně nezapomněla. Na sociální síti se svým věrným fanouškům po delší době připomněla fotografií i několika aktuálními informacemi.

„Zdravím všechny příznivce Romana Horkého a jeho písní. Natočili jsme spolu krásný duet Vyznání, který vyjde už brzy na jeho novém cédéčku,“ napsala Ilona pod fotku. Už od března ji budete moci vidět v Divadle Hybernia v muzikálu Přízrak Londýna.

Jestli se budou bavit diváci, zatím netušíme, v dámské šatně ale určitě nuda nebude. Ilona se po čase potká se svými kamarádkami Monikou Absolonovou a Ivanou Gottovou, v jejíž divadelní sukces v nepatrné roličce zbouchnuté prostitutky zatím věří opravdu málokdo. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků