Klára vypadá skvěle i v čepici a lyžařské kombinéze.

Klára vypadá skvěle i v čepici a lyžařské kombinéze. Michaela Feuereislová

S tou byste, pánové, rádi brázdili svahy. Po dvou dětech má Klára Medková lepší postavu než na Miss

6. února 2015 5:20

Teď už se věnuje spíše dvěma synům než modelingu, který je pro ni výjimečným zpestřením mateřské dovolené. Klára Medková (34) ovšem na svoji postavu rozhodně nerezignovala a je štíhlejší, než když v roce 2003, tedy před tuctem let, skončila druhá na soutěži Miss ČR.

"Už to dá ale víc práce," smála se manželka fotbalisty Radka Kováče, která vypadá stále dokonale nejen v plavkách, ale sekne jí to v lyžařské kombinéze, ve které se předvedla ještě předtím, než sama odjela do hor.

"Na lyže se těším. Během roku jezdíváme s manželem a dětmi do Krkonoš, ale na kolo. S chlapečky jsem byla i v Nízkých Tatrách. Sjezdovky jsou ale pořád lepší a upravenější za hranicemi, kde je i o dost méně lidí, takže se chystáme do Salcburska. Tamní sníh už jsem si ostatně vyzkoušela, když ho navezli do Prahy v rámci propagační akce. Zvlášť Radek ale musí být kvůli fotbalu na sebe hodně opatrný," míní Klára.

Pohyb Kláru pořád baví, když týden necvičí, třeba kvůli nemoci, je z toho celá nervózní. "Máme to s Radkem stejně a ke sportu vedeme i děti. Já dvakrát týdně chodím na speciální cvičení v kombinéze, která do mě pouští elektrické impulzy, pak na jógu a na pilates. Ráda také běhám, vždycky si přitom pročistím hlavu," doporučuje recept pro vystresované maminky Medková. 

Saša Šeflová , Super.cz