Simona Krainová na porodním sále

Krainová si zopakovala porod: Vypadaly i její skutečné tak drsně jako v tomhle videu?

3. února 2015 20:28

Nová česká komedie podle bestselleru Michala Viewegha Vybíjená, znamenala pro modelku Simonu Krainovou (45) návrat na filmové plátno se vším všudy. Tvůrci si na ni přichystali mimo jiné scénu porodu. A vypadá hodně drsně.

Vybíjená vypráví příběh kamarádů z gymnázia, kteří na abiturientském srazu bilancují své životní úspěchy a neúspěchy. Jeff, Skippy a Tom tvoří již od studií nerozlučnou trojici, která spolu prožívá různé etapy života.

Spojuje je také to, že všichni milují svou krásnou spolužačku Evu v podání Simony Krainové. Zatímco Jeff – Ondřej Sokol (46) se stane Eviným manželem, Tom, Michal Suchánek (52), a Skippy, Richard Genzer (51), zůstanou jejími přáteli a jako takoví jsou k dispozici vždy, když je to třeba. A tak musí zaskočit za nepřítomného Jeffa i u porodu.

„Natáčení mě bavilo a hrozně jsem si to užívala. Byla jsem také samozřejmě dost nervózní, chtěla jsem do toho dát maximum, byla to pro mě obrovská výzva a zodpovědnost. Byl to úžasný zážitek a jsem za tuto další filmovou zkušenost moc ráda,“ tvrdí Simona Krainová i přesto, že neměla vůbec lehké scény, jako právě tu v porodnici. Shodou okolností knihu Michala Viewegha Vybíjená četla poprvé právě v době, kdy čekala svého prvního syna. Když dostala filmovou roli, tak se k románu znovu vrátila, aby si ho připomněla.

A při natáčení si zavzpomínala i na svoje vlastní porody. "Byly to nejsilnější okamžiky mého života. Hodily do stínu úplně všechno ostatní," je přesvědčená maminka synů Bruna a Maxe. 

Saša Šeflová , Super.cz