Simona Krainová na porodním sále

Krainová si zopakovala porod: Vypadaly i její skutečné tak drsně jako v tomhle videu?

Nová česká komedie podle bestselleru Michala Viewegha Vybíjená, znamenala pro modelku Simonu Krainovou (48) návrat na filmové plátno se vším všudy. Tvůrci si na ni přichystali mimo jiné scénu porodu. A vypadá hodně drsně.

Vybíjená vypráví příběh kamarádů z gymnázia, kteří na abiturientském srazu bilancují své životní úspěchy a neúspěchy. Jeff, Skippy a Tom tvoří již od studií nerozlučnou trojici, která spolu prožívá různé etapy života.

Spojuje je také to, že všichni milují svou krásnou spolužačku Evu v podání Simony Krainové. Zatímco Jeff – Ondřej Sokol (49) se stane Eviným manželem, Tom, Michal Suchánek (55), a Skippy, Richard Genzer (54), zůstanou jejími přáteli a jako takoví jsou k dispozici vždy, když je to třeba. A tak musí zaskočit za nepřítomného Jeffa i u porodu.

„Natáčení mě bavilo a hrozně jsem si to užívala. Byla jsem také samozřejmě dost nervózní, chtěla jsem do toho dát maximum, byla to pro mě obrovská výzva a zodpovědnost. Byl to úžasný zážitek a jsem za tuto další filmovou zkušenost moc ráda,“ tvrdí Simona Krainová i přesto, že neměla vůbec lehké scény, jako právě tu v porodnici. Shodou okolností knihu Michala Viewegha Vybíjená četla poprvé právě v době, kdy čekala svého prvního syna. Když dostala filmovou roli, tak se k románu znovu vrátila, aby si ho připomněla.

A při natáčení si zavzpomínala i na svoje vlastní porody. "Byly to nejsilnější okamžiky mého života. Hodily do stínu úplně všechno ostatní," je přesvědčená maminka synů Bruna a Maxe. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků