Vyšpulené zadečky a odvážné výstřihy. Mrkněte do fotogalerie na českou krásu!

Vyšpulené zadečky a odvážné výstřihy. Mrkněte do fotogalerie na českou krásu! Foto: Robert Novotný

Tohle masíčko v řeznictví neprodávají: Mrkněte na nádherné české krásky, po nichž šílí i v zahraničí!

Mají vnady a dobře vědí, jak je ukázat, jak je prodat. Krásné české modelky, které se účastní projektu iGirl, v němž mladí ajťáci z jedné neziskovky chtějí přitáhnout vrstevníky ke studiu technických oborů hodně netradičním způsobem, se spojily s krásnými auty a nafotily opravdu žhavé fotky. Není divu, že po nich zdaleka už nešílejí jen Češi!

Do projektu, který začínal nenápadně, dnes už se z něj ale stala prestižní a i v zahraničí ostře sledovaná akce, se mohly zapojit zajímavé dívky z Česka i Slovenska. Na castingu, během kterého se vybíralo z tří set uchazeček (26. února probíhá nový casting na další rok), vybrali ty nejzajímavější.

Na konci ledna se rozhodlo, která z tváří se stane první iGirl roku a získá tak zakázky na celý rok. Volí ji čtenáři pánských společenských magazínů z šesti zemí. A favoritek je více. Třeba odvážná Kristýna Schön, která zaujala na festivalu aut, finalistka České Miss Nikol Švantnerová, která jako by z oka vypadla Aleně Šeredové, slovenská Playmate Andrea Járová či finalistka České Miss 2011 Tereza Zunová.

Která z dívek se líbí vám? 

Která z dívek z iGirl se vám líbí nejvíc?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků