Víte, co si přeje vaše láska letos na Valentýna? Udělejte radost nejnovějšími trendy!

7. února 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Na Valentýna chceme svému miláčkovi projevit lásku, splnit mu sen a samozřejmě být originální. Dříve možná stačilo sexy prádélko, ale k čemu jsou krajky, když z nich vyzařuje nejistota a komplexy z tělesných nedostatků? Máme pro vás tipy na několik velice osobních dárků, kterými uděláte dojem nejen na svátek zamilovaných.
70 % žen touží po krásnějších prsou

70 % žen touží po krásnějších prsou

Úprava prsou, tedy nejen zvětšení silikonovými implantáty, ale i vlastním tukem, zmenšení a mamaplastika, patří k nejoblíbenějším chirurgickým zákrokům po celém světě. Pocit nově získaného sexy těla, vyřešení komplexů z malých i velkých prsou, jsou k nezaplacení. Samozřejmě musí jít vždy o přání ženy samotné, nikoli o touhu jejího partnera. V takovém případě se asi nedá počítat ani s úspěchem dárku, ale ani s perspektivou vztahu. Přesto celých 16 % žen absolvuje plastickou operaci na přání partnera. Ovšem darovat valentýnský voucher na plastickou operaci prsou jde i velice diskrétně, citlivě, zkrátka tak, aby dárek splnil sen a potěšil.

Více
nyní na Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
Valentýn je i o dobrém sexu

Valentýn je i o dobrém sexu

Když už to po porodu ve vaší ložnici není jako dřív, jsou často příčinou povolení vagíny, změny na vnějším genitálu a nedostatek chuti na sex. Všechny tyto problémy snadno vyřeší dvě novinky oddělení dermatologie kliniky Asklepion. Laser Fotona Smooth při jednoduchém zákroku, který nepotřebuje ani anestezii, ani rekonvalescenci, zpevní tkáň pochvy a dokonce si poradí i se stresovou inkontinencí. Druhou novinkou je zlepšení vzhledu stydkých pysků pomocí radiofrekvence Protégé Intima, která radikálně stáhne a zesvětlí povolenou kůži a vyřeší i asymetrii stydkých pysků. Zlepšení libida a sexuální prožitku jsou u obou ošetření příjemným bonusem. Umíte si představit lepší dárek pro oba?

Více
nyní na Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
Vypracovaný pekáč buchet na břiše nemusí být jen sen

Vypracovaný pekáč buchet na břiše nemusí být jen sen

Jedním z nejrozšířenějších mýtů o liposukci je, že je určena pouze ženám. Omyl. Liposukce je stejně vhodná pro muže jako pro ženy. Ženám se sice ukládá tuk v jiných partiích než jejich silnějším protějškům, ale i muži mají své problematické oblasti, kde se jim nedaří tuk zničit ani dietami, ani cvičením. A jedna specialita je určena především mužskému pohlaví, i když ji samozřejmě mohou absolvovat i ženy – abdominaletching! Nevíte, o co jde? Díky radiofrekvenční liposukci BodyTite a specializaci chirurgů kliniky Asklepion si můžete nechat vytvarovat luxusní pekáč břišních svalů. Překvapte letos na Valentýna svou lásku a splňte si oba velký sen.

Více
nyní na Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
Letos už sexy prádlo na Valentýna nestačí

Letos už sexy prádlo na Valentýna nestačí

Připravte své lásce valentýnskou noc, na kterou nikdy nezapomene. Dráždivé prádlo jistě pomůže, ale důležité je, aby z vás vyzařovala dokonalost, krása a sebevědomí. Vsaďte na nejspolehlivější metody laserové estetické medicíny. Laserová depilace vás zaručeně zbaví nechtěných chloupků jednou pro vždy. Frakční lasery nejnovější generace rozzáří vaši pleť, vyhladí vrásky i jizvičky po akné a stáhnou póry. Osvědčený způsob, jak omladit a rozjasnit tvář, zbavit se pigmentací bez dlouhého hojení je ošetření IPL. Metod je mnoho a zkušení dermatologové kliniky Asklepion vědí, jak je použít pro nejlepší výsledky. Nyní je navíc celý únor věnován v Asklepionu laserům, takže vše pořídíte za akční ceny.

Více
nyní na Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny