Simona vs. Dara

Simona vs. Dara Foto: Agata Pospieszynska pro Elle, Petra Ficová/La Femme

Nedopatřením oblékly stejné oblečení a zvolily totožný účes. Která z královen módy ale byla první?

Obě obratně proplouvají divokými vodami módy, obě se nebojí experimentovat, a to platí dvojnásob v případě focení pro módní časopis, kde je vždy dovoleno být extrémnější než v civilu.

Simona Krainová (47) a Dara Rolins (48) byly jednu dobu jedno tělo, jedna duše. Síma a Dara byly nerozlučné kámošky na život a na smrt, které se daly bez příkras přirovnat k siamským dvojčatům českého šoubyznysu. Teď, když se jejich cesty rozešly a každá si jede po své trajektorii, je o to víc vtipné, že se v luxusních časopisech objevily ve velmi podobných outfitech. A nejen to, profesionální tvůrci jim vytvořili úplně stejné účesy.

Dlužno dodat, že styl osmdesátých let zvolila Dara Rolins jako první, když fotila se svou dvorní fotografkou Petrou Ficovou obálku a fotky k rozhovoru prestižního slovenského magazínu La Femme. Více než po roce oblékli do stejného stylingu Simonu Krainovou a vytvořili jí na hlavě velmi podobné blond afro. Nám na Super.cz to sice neušlo, ale běžný čtenář to hned tak nezaregistroval, jelikož se v retro modýlku složeném z džínového základu a černého roláku nad pupík objevila na stránkách pro změnu české mutace magazínu Elle

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků