Josie Cunningham přišla o veškerou soudnost.

Josie Cunningham přišla o veškerou soudnost. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tragická matka se vykašlala na tři malé děti a slavila narozeniny silikonů: Ňadra ukazovala na ulici a skončila opilá na zemi

Samozvaná modelka Josie Cunningham (24) patří k pseudo celebritám, jimž by měl být nařízen zákaz pohybu na veřejnosti. Tato žena je totiž ztělesněním katastrofy.

Ve Velké Británii je známá exhibicionistka vnímána jako odstrašující případ ženy, která kvůli touze po slávě přišla o veškerou soudnost. Josie si kariéru postavila na silikonech, k nimž přišla díky fondu, do něhož přispívají daňoví poplatníci. Kontroverzní osoba teď v divoké londýnské čtvrti Soho slavila druhé narozeniny svých nových ňader a řádila jako urvaná ze řetězu.

Po návštěvě gay baru, kde se plazila po striptérovi, Josie vyrazila do ulic, kde se prezentovala naprosto tragickým způsobem. Na veřejnosti vystavovala prsa až do té chvíle, než se jí pod vlivem alkoholu podlomila kolena a skončila na zemi. Když kolemjdoucí zahlédli tuto opilou trosku, sotva by uvěřili, že jde o matku tří synů, která svého nejmladšího potomka přivedla na svět teprve loni v září. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků