Agáta Prachařová s manželem Jakubem a synem Kryšpínem

Agáta Prachařová s manželem Jakubem a synem Kryšpínem Michaela Feuereislová

Víme první: Jakub Prachař zavolal do Super.cz a potvrdil krizi v manželství: Agáta mi lhala!

Tak takový telefonát jsme opravdu nečekali! Jakub Prachař (38), manžel Agáty Prachařové (36), který miluje bulvár asi jako jeho žena představu, že by musela nakupovat hadříky u Vietnamců, zavolal do Super.cz a přiznal, že informace o krizi jejich manželství (Agáta údajně měla mít za oceánem pletky s hokejistou Jiřím Tlustým) rozhodně nejsou z říše snů! „Potvrzuji, že je to pravda! Moje žena byla v Americe a lhala mi!“ prozradil nám.

Čekali jsme, že se ozve s výhrůžným telefonátem, protože to také prý dokáže, ale byl velmi slušný, jen podrážděný. Jenže ne na nás. „Moje manželka mi tvrdila, že byla v Americe za kamarádkou. Celou dobu mi lhala. Máte pravdu a pište si, co chcete,“ řekl slušně, než se rozloučil.

Během pár vteřin se jeho číslo na mobilu našeho redaktora objevilo znovu. Tentokrát byla u aparátu Agáta. „Je teď v afektu, ale nic, prosím, nepište. Musí se uklidnit,“ prosila, zatímco z dálky bylo slyšet zuřícího Prachaře. „Jen ať píše! Je to pravda!“

Podle našich zpráv ale Jakub Agátu tak miluje, že by jí odpustil, i kdyby mu zahnula s celou fotbalovou Spartou včetně studentských přípravek. Přesto budeme s o to větším zájmem sledovat, jak oba dva tuto krizi ustojí. 

Jak dopadne manželství Agáty a Jakuba?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků