Chtělo to velkou dávku sebezapření svléknout se v takovém mraze.

Chtělo to velkou dávku sebezapření svléknout se v takovém mraze. Foto: Filip Matušinský/hotel Jagdhof

Vedro, nebo mráz: Majitelka největšího přírodního poprsí hrdě předvádí své dary. Kdekoli

4. února 2015 12:24

Modelka Eva Perkausová (24) je ženou extrémů. Nedávno vystavovala své přírodní čtyřky na pláži na Maledivách, teď vyměnila sněhobílý písek za skutečný sníh. Vnadná moderátorka fotila s Filipem Matušínským promo snímky pro luxusní alpský hotel.

Přestože se Eva musela pohybovat na mrazu jen spoře oděná, nestěžovala si. „I přesto, že jsme fotili v minusových teplotách, focení s Filipem proběhlo jako vždy pohodově, Filip je absolutní profesionál, takže vždy poslechnu jeho rad a výsledky jsou výborné,” říká modelka, která se začíná etablovat jako televizní moderátorka.

„Focení proběhlo v rychlém tempu, protože v teplotách pod nulou byla dost nalehko. Přestože je to její asi páté focení, je pokaždé lepší a lepší,” říká Matušinský a dále dodává: „Svědomitě se na focení připravuje, podílí se na nich svými nápady. Díky velkému zájmu o fotky s ní mám teď tolik práce, že jsem musel odmítnout i několik dalších zakázek.“

Focení v mrazu se Perkausové naštěstí nepodepsalo na zdraví. Možná je to taky tím, že má za sebou podobný zážitek, kdy fotila spoře oděná a v chladu na Letišti Václava Havla. Otužování jí zjevně svědčí. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků