Serena Williams byla na ESPY Award pořádná kočka.

Serena Williams byla na ESPY Award pořádná kočka. Profimedia.cz

To je dekolt snů: Svalnatá Serena Williams dorazila na předávání cen v odvážných minišatech

15. července 2011 19:00

Minulý měsíc se Sereně Williams (29) povedl triumfální návrat na tenisové kurty, když po roce pauzy nastoupila ve Wimbledonu. Přestože se jí nepodařilo získat titul, vyhrála několik těžkých zápasů. A tentokrát bodovala i co se módy týče. To u ní nebývá tak časté. Na předávání cen ESPY Award americké kabelové televize ESPN pro nejlepší sportovce roku dorazila v křiklavě růžových minišatech s obřím výstřihem a třpytivých lodičkách na extrémně vysokém jehlovém podpatku od Christiana Louboutina. A vypadala přímo božsky!

Hodně těsné a rafinované krátké šaty s dlouhými rukávy vypadaly jako komplet saka a sukně, který dával vyniknout jejímu kulatému pozadí. Tenistka tento model ještě korunovala diamantovým náhrdelníkem a prstenem. Serena zvolila decentní líčení a účes ze zvlněných rozpuštěných vlasů, který působil velice žensky.

Nejbohatší světová tenistka měla roční pauzu, kdy kvůli zranění nohy a následné plicní embolii nemohla aktivně hrát. Po roce se však vrací v plné parádě a soupeřky z ní opět začínají mít pořádný strach. Na Wimbledonu ji sice v osmifinále porazila Francouzka Marion Bartoli, ale nutno podotknout, že Serena se vrátila na kurty pouhý týden před začátkem nejvýznamnějšího tenisového turnaje. Mezitím si často krátila dlouhou chvíli na plážích v Miami, kde všichni přítomní mohli obdivovat její statné svalnaté tělo v bikinách

Dagmar Plecháčová , Super.cz