Monika Absolonová se nafotila bez líčidel...

Monika Absolonová se nafotila bez líčidel... Foto: facebook M. Absolonové

Co myslíte, vypadá jako bubák? Absolonová se zvěčnila bez make-upu a nešetřila kritikou

Monika Absolonová (42) je známá tím, že se do všeho vrhá naplno. Patří k našim nejvytíženějším zpěvačkám a pracovní povinnosti bere nadmíru svědomitě. A protože se nestydí za své přirozené půvaby, klidně se na sociální síti pochlubí fotkou bez make-upu.

Přepracovaná zpěvačka tentokrát zveřejnila snímek, na němž je nejen bez špetky líčidel, ale také s pořádně rozcuchaným účesem. Sama sebe proto označila za bubáka. A my se jí ani nedivíme, protože při takovém pracovním tempu by jako bubák vypadal úplně každý.

„Kostýmová zkouška, zkouška na Evitu v divadle, nahrávání ve studiu, korepetice s panem profesorem a ještě jedna zkouška s Ondrou Hájkem na vystoupení. Výraz na fotografii vystihuje, co si o tom všem myslím,“ prohlásila zpěvačka pod snímkem s vypláznutým jazykem.

„Omlouvám se, momentálně vypadám jako bubák furt, nestíhám si na ksicht malovat obličej,“ dodala vzápětí Monika, která energii dobíjí prostřednictvím lásky. Momentálně je už nějaký ten pátek až po uši zamilovaná do kladenského hokejisty Tomáše Horny. 

Myslíte si, že Monika Absolonová opravdu vypadá jako bubák?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků