Nechápete někdy své chování? Vědci objevili manipulující parazity

Skupina mravenců překotně šplhá na konce stébel trávy a listů, kde nepřirozeně celý den čekají na pasoucí se ovce. Proč? Příčinu najdeme pod mikroskopem. Jmenuje se motolice. Vědci prokázali, že tento červ, jehož častým hostitelem je člověk, donutí mravence zakousnout kusadla a poslušně čekat. Protože ovce mravence neloví, vyvinula motolice tento rafinovaný trik. U lidí je to naprosto stejné.
Pozor na lidi s pohlavními chorobami

Pozor na lidi s pohlavními chorobami

Někteří lidé se k promiskuitě staví velmi otevřeně. Zdraví lidé nejsou totiž tolik stimulováni a nemají takovou potřebu se předvádět. Jde o manipulaci mezi lidmi nejrozšířenějším parazitem Toxoplasmou gondii. Parazit silně ovlivňuje zdraví a psychiku infikovaných osob. Tato manipulace byla postupně ověřována na několika nezávislých skupinách pokusných osob. Ve všech případech bylo zjištěno, že mezi nenakaženými a nakaženými osobami existují významné rozdíly v psychologických faktorech, U nakažených mužů byl zjištěn pokles ochoty respektovat společenské normy a vzestup podezřívavosti či žárlivosti. U nakažených žen byla naopak zjištěna zvýšená míra společenskosti a otevřenosti.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Vědci mají jasno

Vědci mají jasno

„Hostitel – člověk, má v sobě několik desítek různých druhů parazitů, ale i ti mají v sobě opět několik dalších parazitů.“ Vysvětluje PharmDr. Milan Krajiček z vývojového centra v Opavě. Problém je především ve zjištění konkrétního parazita či celkovém přemnožení nežádoucích organismů v těle člověka. Příznaky jsou podobné jako příznaky běžných nemocí. Chronická únava, bolest břicha, časté nachlazení. Většinou nevíme, proč se cítíme zase mizerně. Jde o to, kolik nám červi a paraziti berou z naší energie a obranyschopnosti. Bohužel je to jako rakovina. Než člověk pozná pravou příčinu, je někdy pozdě. Prevence a odčervení je proto důležité úplně stejně jako u našich domácích mazlíčků.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Testování přírodních doplňků stravy

Testování přírodních doplňků stravy

Server Antiparazitikum.cz, který se zabývá nezávislým testováním a rozborem dostupných přípravků, otestoval na 100 dobrovolnících jediný volně dostupný přípravek Wurm-Ex. Na ten nepotřebujete recept. Výsledky jsou překvapivé. Poslední testy potvrdily jeho účinnost u 83 procent testovaných. Jde o doplněk stravy obsahující huminové kyseliny, které jsou pro parazity toxické. Listové pupeny ořešáku královského jsou dále v lidovém léčitelství obecně známé jako protiparazitní přípravek. Wurm-Ex je nekompromisní vůči cizím organismům v lidském těle a zároveň je šetrný ke střevní mikroflóře. Užívá se pouze 10 dnů. Nežádoucím účinkem je úbytek váhy u většiny testovaných, varuje server.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Očista, detoxikace, odčervení organismu

Očista, detoxikace, odčervení organismu

Parazité působí nejen na psychiku. Mohou především za bezdůvodnou únavu, alergie, bolesti kloubů, svalů a břicha, snižují obranyschopnost. Detoxikace a odčervení se doporučuje 2x ročně. Stejně jako u domácích mazlíčků. Pročištěný organismus funguje podstatě lépe. Metabolismus pracuje rychleji. To je možná důvodem nežádoucího hubnutí u Wurm-Ex. „Složení budeme pravděpodobně inovovat. Doporučuji nepřekračovat doporučené dávkování,“ vyjadřuje se Petr Pěnkava, vedoucí projetu Wurm-Ex. Využijte výhodné dvojbalení klinické studie, které právě končí. Záruční doba do ledna 2018, poštovné nad 1.000 Kč zdarma do konce ledna 2015. V lékárnách od 1. 2. 2015.

Více
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků