Zpěvák Ezy Hýbl vytvořil duet s Monikou Bagárovou.

Princezna ze SuperStar Bagárová si omotala okolo prstu dalšího chlápka z branže. Je to kamarád jejího expřítele

1. února 2015 5:55

Monika Bagárová (24) si aktuálně užívá za velkou louží ve společnosti svého amerického přítele. Tajemstvím zahalený Američan ale není jediný, kdo podlehl jejímu kouzlu. Princezna ze SuperStar okouzlila svým půvabem a sametovým hlasem zpěváka Ezyho (31), který s ní už od konce minulého roku pracuje na novém duetu.

Píseň Na Nebe Nečekej má už svou hudební podobu a hned, jak se Bagárová vrátí z New Yorku, dojde k natáčení klipu k písni. „Myslím, že oba máme tou písní s Monikou co říct. Až při spolupráci jsem si uvědomil, že ta píseň bude mít ještě větší sílu, než jsem na začátku doufal. Něčím jsme si oba prošli a teď je ten moment něco takového vydat,“ říká Ezy, který doufá, že se jejich fanouškům bude píseň líbit.

Je zajímavé, že Ezy nejdříve spolupracoval s Benem Cristovao (31), aby pak pokračoval v práci s jeho bývalou partnerkou. „Monika je naprosto úžasná a její barva hlasu dodala písničce další rozměr,“ dodává zpěvák.

Ezy spolupracuje se stejným týmem, který zastupuje například Ewu Farnou a velké polské hvězdy. „Ezy je pop-funkový zpěvák. Pro nás je to neobvyklý projekt, který není typicky mainstreamový. Je to velký dříč s úžasným hlasem a věříme, že právě to české publikum ocení,“ říká ke spolupráci management. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků