Carrie Fisher se na konci roku vrátí ke své slavné roli.

Carrie Fisher se na konci roku vrátí ke své slavné roli. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jak dopadne herecký comeback roku? Téměř šedesátiletá herečka se vrací na filmové plátno jako sexy princezna Leia ze Star Wars

Herečka Carrie Fisher (58) se před šedesátkou rozhodla navázat na ikonickou roli ze sci-fi ságy Star Wars, která z ní před téměř 40 lety udělala filmovou hvězdu. Nejnovější pokračování do kin dorazí až v prosinci, ale už teď si můžeme udělat obrázek o tom, jak princeznu Leiu změnil přibývající věk.

Když Carrie Fisher oznámila, že se společně s Markem Hamillem a Harrisonem Fordem vrací k legendární filmové sérii, fanoušci zajásali. Star Wars jsou totiž pro řadu z nich naprostým kultem a herecké představitele uctívají jako bohy. Od natáčení prvních Hvězdných válek však uplynulo téměř 40 let, což se projevilo nejen na pokroku v oblasti filmových triků, ale také na hercích.

Představitelka nejvýraznější ženské postavy Star Wars se objevila na udílení Screen Actors Guild Awards, kam doprovodila svou slavnou maminku Debbie Reynolds, která zde v 82 letech převzala cenu za celoživotní přínos kinematografii.

Carrie se na gala večeru pochopitelně nemohla vyhnout otázkám ohledně návratu do své legendární role. Obsah filmu Star Wars: Síla se probouzí je však 11 měsíců před jeho premiérou přísně střeženým tajemstvím. Jisté je snad jen to, že Carrie s velkou pravděpodobností neoblékne zlaté bikiny, v nichž v roce 1983 ozdobila Návrat Jediho. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků