Dejdar se mohl dotknout poprsí Busty Heart.

Dejdar se mohl dotknout poprsí Busty Heart. Foto: archiv TV Prima

To musíte vidět: Martin Dejdar si potěžkal gigantická desetikilová prsa

14. července 2011 5:55

Tohle Martin Dejdar (53) ve chvíli, kdy podepsal smlouvu na porotcování show Česko Slovensko má talent, netušil. Díky soutěži se mu poštěstilo to, co málokomu na světě. Měl možnost držet v ruce prsa vážící téměř deset kilo. Umožnila mu to produkce, která pozvala na natáčení americkou showmanku Busty Heart. Ta má prsa neskutečné velikosti 46 H!

Showmanka přezdívaná Busty Heart předvedla v Česko Slovensko má talent, že dokáže zničit svými prsy leccos. Umí jimi zdemolovat plechovky nebo rozbít meloun i dřevěnou desku! Nepřehlédnutelná byla už při příchodu na pódium. Poprsí velikosti 46H natěstnané v upnutých červených šatech viděli i diváci v posledních řadách, natož porotci v té první, kteří jen nevěřícně třeštili oči.

Padesátiletá americká striptérka je na své poprsí i talent pyšná. „Moje ňadra váží téměř 10 kilo. Nebolí mě je nosit a nebolí mě ani žádné z mých předvedených čísel,“ přísahala majitelka gigantického hrudníku, který poprvé předvedla v show America Got Talent. Bývalá modelka a majitelka zábavního klubu se svým číslem ve Spojených státech zaznamenala nevídaný úspěch a od té doby objíždí celý svět. Dostala také několik nabídek nafotit lechtivé fotografie, ale všechny jednoznačně odmítla. Má i mnoho obdivovatelů, ale už jednatřicet let žije s jediným mužem.

Svoje obří prsa dokonce nabídla porotcům k potěžkání. Odvážný byl jen Martin Dejdar. „Nevnímal jsem váhu a nevnímal jsem, že jsou to ňadra. Nechci nikoho z ničeho nařknout, ale měl jsem pocit jako by v pravém ňadru měla snad dlažební kostku nebo něco podobného,“ spekuloval nad uměním vnadné ženy. 

Saša Šeflová , Super.cz