Simona Krainová na konzultaci u známého plastického chirurga. Přibrala snad o Vánocích?

22. ledna 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Simona Krainová je krásná žena, která je i po čtyřicítce velmi žádaná a tvrdě na sobě pracuje. Proč se však objevila u plastického chirurga?
Simona u plastického chirurga

Simona u plastického chirurga

Simona se objevila na konzultaci u primáře MUDr. Martina Molitora probrat možnosti laserové liposukce SlimLipo. „Viděla jsem výsledky proměn, kterých jsem patronkou, a také u svých přátel. Všechny byly až neuvěřitelné. Ale přiznám se, že výsledek u mé sestry, která zde na klinice byla na liposukci před Vánoci, mne utvrdil v rozhodnutí se také zeptat. Koneckonců mám na to právo jako kterákoliv jiná žena. Mám za sebou dva porody za poslední čtyři roky a je mi 41 let. Pokud lze díky této zázračné liposukci povolenou kůži bříška zpevnit, proč se donekonečna trápit v posilovně? Mé jméno a moje vizáž je i má obchodní značka a je na ní potřeba pracovat jako na každé jiné značce,“ vysvětlila Simona.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Chce hubnout po vzoru světových celebrit

Chce hubnout po vzoru světových celebrit

Ze známých osobností není Simona zdaleka jediná. Tento hit mezi liposukcemi využilo již mnoho celebrit jak ve světě, tak i u nás. Není tajemstvím, že ji podstoupili například hitmaker Michal David v oblasti podbradku, zpěvák Petr Kotvald v břišní oblasti či právě sestra Simony Yvonna v bocích a na bříšku. Slavných jmen je více, jen si přejí zůstat v utajení. Vzhledem k tomu, že je tato liposukce opravdu nenáročná, s rychlými výsledky a nevyžaduje ani pobyt na klinice ani dlouhou rekonvalescenci, lze ji tak také snáze utajit a pro paparazzi hůře vystopovat. Jak se ta či ona celebrita přes noc dostala do šatů o 3 konfekční velikosti menších, pak lze jen spekulovat.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Hit v hubnutí

Hit v hubnutí

„Laserová liposukce SlimLipo je skutečně v současnosti hit mezi liposukcemi. Díky její dostupnosti a hlavně nenáročnosti však tato liposukce není zdaleka jen výsadou celebrit, ale je o ni naopak obecně veliký zájem. Oproti všem ostatním formám liposukce klienti nejvíce oceňují její minimální invazivnost a rychlost. Obrovským plusem je pak i působení samotného laseru na pokožku, která se zpevní a přilne zpět bez vzniku kožních převisů,“ vysvětlil nám primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor. Málokdo také ví, že touto liposukcí lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například také povislé paže nebo podbradek a dvojitou bradu.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Jen s pomocí odborníků

Jen s pomocí odborníků

Není náhodou, že SlimLipo naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě právě na pobočkách Kliniky Yes Visage. Ta patří mezi nejlepší kliniky u nás, disponující účinnými metodami formování postavy od neinvazivních zákroků, jakými jsou Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting, až po zákroky špičkových chirurgů, jako je například moderní plastika bříška Abdominoplastika. Ta napravuje povislou kůži, rozestoupené břišní svaly nebo převisy, které již nelze ani vycvičit a odstranit liposukcí, a navrací tak bříšku pevný tvar. Služeb profesionálů kliniky využívá mnoho známých tváří, jako je Alice Bendová, Marta Jandová, Lucie Bílá, Veronika Freimanová, Iva Kubelková, Kateřina Brožová a další.

Více
nyní na www.yesvisage.cz
Nejen nové bříško zdarma!

Nejen nové bříško zdarma!

Nejen nové bříško nebo moderní liposukci SlimLipo, ale jakoukoli vysněnou změnu můžete vyhrát v soutěži o proměnu dle vašeho přání se Simonou Krainovou a Klinikou Yes Visage. Jak soutěžit a podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na www.yesvisage.cz