Ilona Svobodová s Marcelem Vašinkou a Veronikou Žilkovou

Ilona Svobodová s Marcelem Vašinkou a Veronikou Žilkovou Foto: archiv FTV Prima

Nová role dělá s ovdovělou hvězdou Ulice divy: Takhle si ve vířivce užívala s expartnerem Havlové

Herečka Ilona Svobodová (62) se vypořádává se ztrátou manžela a veškerou energii věnuje své práci. V novém seriálu Všechny moje lásky vystupuje jako elegantní dáma, která si život užívá plnými doušky.

Jako dobrá kamarádka hlavní hrdinky v podání Veroniky Žilkové (61) s hereckou kolegyní prožívá všechny její strasti i slasti a podle scénáře společně skončily ve vířivce, kde jim společnost dělal Marcel Vašinka. Herec, který si už v roce 1976 zahrál v komedii Marečku, podejte mi pero! a zpestřil i sestavu seriálu Vyprávěj, si tak užil koupel se dvěma atraktivními dámami, přestože v soukromém životě dává přednost mužům. Za sebou má ovšem také vztah s Dagmar Havlovou (69).

„V seriálu hraji Janu Jirátovou. Je to šarmantní dáma milující francouzskou eleganci a luxus. Potrpí si na značkové oblečení, kabelky, boty, vždy má dokonalý make-up,“ popsala Ilona Svobodová svou seriálovou postavu, na níž se kostyméři a maskéři vyřádili, a ona tak omládla o několik let. O tom, jak jí to v seriálu Všechny moje lásky sekne, se diváci mohou přesvědčit už příští neděli. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků