Marek ztracený

Marek ztracený Foto: Michaela Říhová, Právo

Marek Ztracený bude neplánovaně otcem, dítě čeká jeho bývalá milenka

Zpěvák Marek Ztracený bude neplánovaně už za pět měsíců otcem. Jeho bývalá přítelkyně, moderátorka Marcela Skřivánková, je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Zpěvák se informaci dozvěděl ve chvíli, když už spolu nechodili.

"Je to pravda, Marcela je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Nebylo to plánované a upřímně jsem byl hodně v šoku, nevěděl jsem, jestli být přepadlý, když mi to Marcelka oznámila," řekl Novinkám Marek Ztracený. "Mám děti všeobecně rád, už vím, že to je dar a těším se na novou roli táty," prozrazuje.

S moderátorkou TV Óčko již žijí odděleně. Pár se před třemi měsíci rozešel. Dokonce zvažovali variantu, že by se miminko nenarodilo. Nakonec se ale rozhodli, že si dítě nechají.

Partnerský návrat se ale nekoná. Dítě budou vychovávat odděleně. "Zvažovali jsme co dál a nakonec jsme se domluvili, že se miminko narodí. A to i přesto, že nebudeme tvořit klasický model rodiny," přiznává Ztracený.

"I když ho nebudeme vychovávat společně, věřím, že budu dobrý táta. Je důležité, aby to malé bylo šťastné, i když už nejsme spolu," dodal populární zpěvák. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků