Tuhle superdietu celebrity milují! Nevěříte?

16. ledna 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Říkáte si při pohledu do zrcadla, že takhle už to opravdu dál nejde a že se svými nadbytečnými kily musíte něco udělat? Přestaňte vzdychat a raději vyzkoušejte tipy, které vám pomohou. Do léta budou vaše nepěkné tukové polštářky pryč.
Nevažte se každý den

Nevažte se každý den

Asi téměř všichni bychom chtěli výsledky vidět už za několik dní. A není se čemu divit, ale tím, že budete každý den stoupat na váhu, své hubnutí neuspíšíte. Naopak si tím můžete přivodit černé myšlenky. Pamatujte – maximálně jedno vážení – ve stejnou dobu – za 3 dny bude rozhodně stačit. Pokud vás i přesto přepadne demotivace, obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou.

Více
nyní na KetoDiet.cz
S KetoDiet hubnou i známé osobnosti!

S KetoDiet hubnou i známé osobnosti!

Říká se, že dieta je spíše doménou žen. Jakub Smolík, který je teď opravdu ve formě, k tomu dodává: „Vždyť je jedno, jestli hubnete sportem nebo dietou. Hlavně, že se cítíte dobře. Ideální je kombinace sport-dieta.“ Kromě sportu proto zařadil Jakub Smolík do svého života i velmi oblíbený program proteinové diety KetoDiet. Díky tomu všemu zhubnul 12 kilogramů! Jak si vedli další klienti KetoDiet? Na to se můžete podívat sami.

Více
nyní na KetoDiet.cz
Ověřená dieta, rychlé výsledky

Ověřená dieta, rychlé výsledky

Vybíráte funkční dietu? Pak vybírejte pečlivě a poslechněte si nejen doporučení kamarádek, rodiny či známých. Proteinová dieta KetoDiet je ryze českou dietou, která se kromě nadšených reakcí klientů a skvělých výsledků navíc pyšní i vysokou kvalitou produktů, které jsou certifikované nejpřísnějšími normami ISO. V široké nabídce KetoDiet najdete proteinová jídla, která navíc obsahují veškeré potřebné vitamíny, minerály, ale také zdraví prospěšné Omega 3 mastné kyseliny.

Více
nyní na KetoDiet.cz
Proteinové nápoje, nebo omelety?

Proteinové nápoje, nebo omelety?

Nejvyhledávanějšími proteinovými produkty KetoDiet jsou proteinové nápoje. Nemusíte se bát, že je pití proteinových nápojů jednotvárné – vybírat můžete z 15 rozmanitý příchutí od vanilky přes hrušku, ananas, karamel, malinu, granátové jablko a další. Jestli si ale na pití nápojů nepotrpíte, má pro vás KetoDiet připravené chutné omelety v příchutích slanina, sýr a hříbek nebo syté polévky. K snídani si pak můžete dopřát jablečno-skořicovou kaši a ke svačince proteinové tyčinky. Velkou výhodou těchto jídel je, že se dají obvykle kombinovat s nejrůznějšími druhy zeleniny a perfektní večeře nebo oběd je na světě.

Více
nyní na KetoDiet.cz