Keira Knightley na Zlatých glóbech zazářila jako nastávající maminka.

Keira Knightley na Zlatých glóbech zazářila jako nastávající maminka. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Hvězda Pirátů z Karibiku bude maminkou: Takhle slavná herečka maskovala rostoucí bříško v romantických šatech

Z udílení Zlatých glóbů sice Keira Knightley (35) odešla s prázdnou, ale přesto ji měli fotografové v hledáčku častěji než vítěze prestižních cen. Šlo totiž o první veřejně vystoupení britské herečky od chvíle, kdy se v médiích objevily informace o jejím těhotenství.

Keiru na slavnostní ceremoniál doprovodil manžel James Righton, s nímž založila rodinu. Filmová hvězda opět vsadila na módu inspirovanou dávnými časy a předvedla se v šatech, které působily jako z počátku minulého století. Nastávající maminka si oblékla outfit zdobený krajkou a motivy motýlů a ptačích pírek, který jí dopřával v oblasti bříška volnost a nenápadně tak upozornil na její požehnaný stav.

Na Zlatý glóbus byla Keira Knightley nominována už potřetí, ale ani letos si cenu neodnesla. Po filmech Pýcha a předsudek a Pokání neuspěla ani s Kódem Enigmy, stejně jako Benedict Cumberbatch. Toho však může těšit podobná „cena útěchy“ jako jeho filmovou kolegyni. Také on se v nejbližších měsících dočká svého prvního potomka, jehož mu porodí snoubenka Sophie Hunter. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků