Tereza Mátlová

Tereza Mátlová Michaela Feuereislová

Pohled jen pro otrlé: Drsné fotografie z operace očí nádherné Terezy Mátlové

14. července 2011 9:25

Krásná zpěvačka Tereza Mátlová (42) exkluzivně pustila Super.cz na operační sál. Tereza se rozhodla, že chce zase vidět jako rys a rozhodla se pro operaci očí. "Měla jsem kolem dvou dioptrií. Moje rozhodnutí jít na operaci hodně souviselo s prací. Už jsem se bála na jevišti. Když proti mně svítilo světlo, v podstatě jsem nic neviděla," řekla Super.cz Mátlová, která by na podzim měla začít zkoušet muzikál Bídníci.

O operaci uvažovala Mátlová několik let. Kvůli dceři Emily ji ale musela odložit. "Čekali jsme až Emilku dokojím. Pro kojící matky to není vhodné kvůli různým kapičkám, které s operací souvisí," vysvětluje.

Ze zákroku měla velký strach. "Jsem hrozný srab. Na žádném větším zákroku jsem vlastně nikdy předtím nebyla. V podstatě jsem překonala sama sebe," usmívá se Mátlová.

"Hodně mě uklidňovala dcera mého partnera Alice. Ta byla na operaci u pana primáře Petra Nováka také. Nyní vidí perfektně a nemůže si to vynachválit. Ona byla podnět," přiznává přítelkyně producenta Františka Janečka. "Operace dopadla dobře. Během ní jsem v podstatě necítila nic. Když to přicházelo k sobě, bylo to horší. Ale prý to bude každým dnem lepší," dodala Mátlová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz