Krásné tělo, ale na duši stín. Taková je prý modelka Šárka Varačková.

Krásné tělo, ale na duši stín. Taková je prý modelka Šárka Varačková. Foto: Filip Matušinský

Božské stvoření s černou duší? Tuhle přenádhernou českou modelku obvinili z krádeže

11. ledna 2015 5:55

Není všechno zlato, co se třpytí. Přesně to by se chtělo říct při pohledu na modelku Šárku Varačkovou (21) z Náchoda, která má sice sošné tělo, její pověst ale nyní ohrožuje obvinění z trestného činu podvodu.

Dívka má za sebou kariéru modelky (dostala se i před objektiv fotografa slavných Filipa Matušinského, a tak není divu, že když prasklo, co měla provést, hned tím začal žít celý internet), zlé jazyky ale hovoří i o účasti při natáčení lechtivých filmů pod přezdívkami Tabitha, Christina, Lynne nebo Whitney a o práci profesionální společnice. My tomu ale nevěříme, určitě to musí být jen zlá pomluva!

A co tedy měla provést? „Nechala si u mě prodloužit vlasy za devět a půl tisíce korun, pak odešla s tím, že si jde do auta pro peníze. V zástavě mi nechala kabelku, ale když se dlouho nevracela, zjistila jsem, že je prázdná, byl v ní jen rozkousaný hamburger. Nebyla u mě poprvé, proto jsem k ní měla důvěru, pak ale vůbec nereagovala na zprávy. Podala jsem na ni trestní oznámení, policie už to šetří,“ uvedla pro Super.cz poškozená Nicola Fischerová s tím, že bezpečně ví, že jde právě o dívku tohoto jména, protože viděla i její občanku.

Ještě zvláštnější jsou reakce Varačkové na sociální síti, když na ni podezření z trestného činu prasklo. Místo výmluv, že je nevinná, napsala, že dlouhé vlasy znamenají krátký rozum, a na hrozbu, že jí na dveře zabuší policie, reagovala také po svém. „Bojím, bojím,“ napsala ironicky.

Super.cz se jí bohužel nepodařilo kontaktovat. Jedno víme ale jistě: pokud bude za podvod odsouzena a půjde bručet, ve vězeňském mundúru jí to bude slušet! 

David Zápal , Super.cz