Irina Shayk toho za svůj život zatím stihla opravdu hodně.

Irina Shayk toho za svůj život zatím stihla opravdu hodně. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejkrásnější ruská modelka a přítelkyně největšího metrosexuála mezi fotbalisty slaví 29: Mrkněte na její nejžhavější fotky

Ruská modelka Irina Shayk dnes slaví devětadvacáté narozeniny. A na to, že ještě nepřekročila třicítku, už teď patří k nejúspěšnějším ruským modelkám. Uhrančivá kráska má na svém kontě focení pro ty nejprestižnější značky.

Pózovala například pro Victoria's Secret, Armani i Guess. Jako ztělesněná bohyně krásy ozdobila titulní strany nejslavnějších magazínů včetně uznávané obálky Sports Illustrated. Byla vůbec první Ruskou, která stanula na obálce tohoto slavného sportovního magazínu.

Není divu, že několikrát zvítězila v nejrůznějších anketách o nejvíc sexy ženu světa. V hledáčku bulváru je také proto, že už pátým rokem randí s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Největší hezounek mezi fotbalisty se s Irinou seznámil během focení kampaně pro Armaniho a od té doby, i přes různé aférky, tvoří s ruskou fešandou nerozlučný pár. Nejžhavější fotky Iriny Shayk si prohlédněte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků