Maminky pozor: víte jak se vyhnout placení za plenky?

6. ledna 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Leden je pro rodiny s dětmi často finančně náročný. Po Vánocích jste dost možná vyčerpali svůj měsíční rozpočet, ale jsou věci, které se kupovat prostě musí. Jako třeba dětskou kosmetiku nebo plenky. Poradíme vám, jak můžete získat zásobu plenek zdarma na celý rok, nebo alespoň vyhrát jeden z 10 000 hodnotných dárků, který se vám domů bude určitě hodit.
Jaká značka je ta pravá?

Jaká značka je ta pravá?

Když přijde na plenky, nevyplatí se šetřit na kvalitě. Nehledejte nejlevnější plenky. Raději se porozhlédněte, kde pořídíte nejlevněji ty nejkvalitnější a ještě získáte něco navíc. K celosvětové špičce v péči o děti bez debat patří značka Pampers. Pokud chcete pro své děťátko to nejlepší, spolehněte se na oblíbené plenky Pampers. Na Feedo.cz je pořídíte již za neuvěřitelné 3,58 Kč za kus. Nejvýhodněji také můžete zakoupit měsíční balení plenek a zúčastnit se tak soutěže o zásobu plenek na rok zdarma.

Více
nyní na www.feedo.cz
Plenky na rok zdarma

Plenky na rok zdarma

Stačí, abyste si na Feedo.cz zakoupili měsíční balíček plenek Pampers a odpověděli správně na soutěžní otázku, která se vám zobrazí po dokončení nákupu. Celkem bude od začátku ledna do poloviny února vybráno 10 šťastlivců, kteří dostanou roční zásobu plenek zdarma. Jen si představte tu pohodu, když se celých 12 měsíců nebudete muset starat o zásoby plenek a budete se moci věnovat příjemnějším věcem.

Více
nyní na www.feedo.cz
Tisíce dárečků pro každého

Tisíce dárečků pro každého

Nepotřebujete zrovna plenky Pampers, ale chtěli byste si prodloužit Vánoce a získat něco zdarma? Máte štěstí! Celý leden se na Feedo.cz rozdává několik tisíc dárečků. Dostat můžete kosmetické sety, ale i elektroniku, třeba spotřebiče do kuchyně, kávovar Dolce Gusto či vysavač. Dárek se odvíjí od výše nákupu a dostává ho opravdu každý nakupující.

Více
nyní na www.feedo.cz