Ne každá celebrita se bojí vyjít na ulici bez make-upu...

Ne každá celebrita se bojí vyjít na ulici bez make-upu... Foto: Super.cz/Hermína, archiv S. Krainové

Jsou to kočky, nebo strašidla? Lucie Vondráčková, Simona Krainová i Bára Basiková se loni ukázaly bez šminek

6. ledna 2015 10:07

Známé české modelky, zpěvačky a herečky vídáme bez make-upu opravdu jen málokdy. Většina celebrit si svůj zevnějšek pečlivě hlídá a bez nánosů líčidel v žádném případě nevychází ven na ulici.

Ne vždycky mají ale na zkrášlovací procedury náladu, a protože řadě z nich přirozené půvaby sluší, neváhají se nechat zvěčnit i bez jindy nezbytných líčidel.

Jako rozčepýřená Viktorka od splavu vypadá bez šminek například modelka Simona Krainová (45).

Kruhy pod očima a počínající vrásky odhalila i nenalíčená zpěvačka Lucie Vondráčková (38). Jakmile ale rozzářila svůj široký úsměv, hned jí přirozené půvaby slušely mnohem víc.

U zpěvačky Báry Basikové (55) už byla absence šminek znát mnohem více než u její mladší kolegyně. Přesto se nezalekla a i s obnaženými vráskami vyrazila do společnosti.

To Dara Rolins (45) i po ránu Rytmuse zas až tolik nevystraší, ač se samozřejmě mnohem lépe cítí s perfektním make-upem.

Co se týče modelek, tak se kromě Simony Krainové odvážily před objektivem fotoaparátu ukázat zcela bez líčidel i Petra Faltýnová (40) a Iva Kubelková (41). Na dovolené s přítelem Lukášem slušela přirozená krása také moderátorce Michaele Ochotské (33) a zahanbit se nenechala se ani Karla Mráčková. O tom, které z uvedených celebrit to bez líčidel sluší nejvíc, hlasujte v anketě pod článkem. 

Která celebrita podle vás bez make-upu vypadá nejlépe?

Anna Veškrnová , Super.cz