Které události hýbaly rokem 2014?

Které události hýbaly rokem 2014? Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Miloš Schmiedberger, Petra Ficová

10 kauz, které hýbaly českým šoubyznysem: Sebevražda Bartošové, brutální napadení Hrůzy i lež Dary Rolins o rozchodu

1. ledna 2015 12:55

Konec roku 2014 celebrity jistě velmi bouřlivě oslavily. A my jsme pro vás první den nového roku připravili rekapitulaci těch největších kauz, které loni hýbaly českým šoubyznysem. Některé jsou kuriózní, jiné tragické, další spíše úsměvné.

K těm nejtragičtějším samozřejmě musíme zařadit sebevraždu zpěvačky Ivety Bartošové (✝48), jejíž dobrovolná smrt pod koly vlaku, hýbala společností ještě dlouhé týdny po její smrti. Odejít z tohoto světa se rozhodl i synovec moderátorky Ester Janečkové (45) Filip, který tak reagoval na údajné nepřijetí své homosexuální orientace.

Janečková se po jeho smrti aktivně zúčastňuje podpory homosexuálů a nechyběla ani na Prague Pride. Tragicky skončila i šestadvacetiletá vycházející hvězda světového modelingu Kateřina Netolická.

Přítelkyně hokejisty Jakuba Petružálka byla za nevyjasněných okolností nalezena mrtvá ve vaně. K tragické události málem došlo v ostravské Stodolní ulici, kde byl napaden zpěvák Michal Hrůza, jenž ležel v umělém spánku s poškozeným mozkem. Naštěstí se ale probral, dělá velké pokroky a už zase skládá písničky pro své fanoušky.

Rozruch vzbudila i modelka a manželka fotbalisty Tomáše Řepky (44) Vlaďka Erbová (36), která prý omylem najela do exekutora, který přišel zabavit Řepkův majetek. Fotbalista totiž dlužil na výživném. Modelku tehdy celá událost velmi rozrušila a dušovala se, že do exekutora rozhodně nenajela schválně.

Rok 2014 byl bohatý i na rozpady hvězdných manželství. Rozvádí se herci Saša Rašilov (45) s Vandou Hybnerovou (49) i modelka Alena Šeredová (40) se slavným italským fotbalovým brankářem Gigi Buffonem.

Smolařem a tragédem roku se stal rozhodně herec Martin Písařík, jenž se nechal bulvárem nachytat, jak obšťastňuje v baru servírku. Herec přitom oslavoval narození syna Patrika a totálně tak zostudil svou přítelkyni.

Ztrapnili se i Dara Rolins (45) s Rytmusem, když lhali o svém údajném rozchodu. A to jen kvůli reklamě...

Rozruch vzbudil také případ podnikavé herečky z Ulice Diany Korbelové, na níž se provalilo, že si na vedlejšák přivydělává jako žena lehkých mravů a vůbec se za to nestydí. Jak je vidno, rok 2014 vskutku nebyl vůbec nudný a už teď se těšíme, co nám přinese letopočet s číslovkou 2015. 

Anna Veškrnová , Super.cz