Tulisa už nelítá v drogách, ale provokuje svůdnými křivkami...

Tulisa už nelítá v drogách, ale provokuje svůdnými křivkami... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zpěvačka s drogovou minulostí, která spala s muži od 14, už seká latinu: Mrkněte na její dokonalé tělo v černých sexy plavkách

11. ledna 2015 23:19

Zpěvačka a porotkyně britské soutěže X Factor Tulisa Contostavlos provokovala turisty na dovolené na Barbadosu.

Atraktivní krasavice se na pláži promenádovala v černých bikinách, ve kterých perfektně vynikla její neodolatelná postava, po níž touží davy nápadníků. Zpěvačka se pyšní mírami modelky, ale na všechno, co zatím zažila, hrdá být nemůže.

Už kdysi přiznala, že měla techtle s drogami, hodně pařila a s muži spala už od čtrnácti. Později toho prý sice litovala, ale ne natolik, aby s minulostí zpřetrhala veškeré vazby.

Mezi jejími přáteli byla stále spousta lidí spojených s drogovým podsvětím, na což loni doplatila, když byla obviněna z prodeje drog. Teď už ale konečně seká latinu, daří se jí v pracovním životě a může si dovolit jezdit na luxusní exotické dovolené.

Tulisa se před lety prosadila díky skupině N-Dubz a později se vydala na sólovou dráhu. Jako mentorce v X-Factoru se jí podařilo pomoci k vítězství dívčí skupině Little Mix. A v hudební kariéře nadále úspěšně pokračuje. Doufejme, že už se poučila a drogy už jsou jen temnou  minulostí, na kterou by nejraději zapomněla. 

Anna Veškrnová , Super.cz