Iveta Bartošová

Iveta Bartošová Foto: Michaela Feuereislová

Ivetu Bartošovou opustila manažerka, talíře prý tentokrát nelétaly

Iveta Bartošová je opět bez manažera. Tentokrát ji opustila reportérka Andrea Ježková, která Ivetu zastupovala skoro půl roku. Talíře prý tentokrát nelítaly. Ježková se s Ivetou rozloučila kvůli pracovnímu zaneprázdnění.

"Chci se věnovat jiným projektům, na které jsem kvůli práci pro Ivetu neměla čas. Řada z nich již odkládat nešla. Pokud bych s Ivetou pokračovala, přišla bych o nabídky, které pro mě hodně znamenají. Chci se věnovat práci, kterou jsem vystudovala a která mě baví," upřesňuje Ježková.

Práce pro Ivetu byla prý od začátku nastavená jako dočasná. "Od počátku jsem opakovala, že u Ivety nejsem navždy. Pomohla jsem jí v nejtěžších chvílích. Udělala jsem pro ni myslím maximum a nyní je čas jít dál," vysvětluje.

Bývalí manažeři Bartošové se po rozchodu s Ivetou rozčilovali, že je zpěvačka okradla a nikdy od ní nedostali ani korunu. Ježková to ale vyvrací. "Finančně jsme se vyrovnaly. S Ivetou jsme v kontaktu,  žádný problém nenastal. Odešla jsem v klídku, pohodě. Talíře nelítaly," dodává.

Nového manažera zpěvačka zatím nemá. Má několik kandidátů, ze kterých teprve vybírá. Nyní se těší především na čas strávený se synem. Artur má prázdniny a tak 4. února společně odjíždí lyžovat.

Zpěvačka má na manažery smůlu. Tomáš Gottlieb, Janis Sidovský, Edward Thomas, Pavel Dvořák, Zdeněk Barták, Pavel Pásek, Evžen Mirošovský, Martin Wolf.... Manažery mění Iveta Bartošová jako ponožky.

Martin Wolf po práci s Ivetou skončil na psychiatrii, kde mu diagnostikovali vyčerpání organismu. Wolf přiznal, že pro zpěvačku pracoval za stravu a cigarety. Tomáš Gottlieb tvrdí, že mu dodnes zpěvačka dluží přes 200 tisíc korun. Kvůli nespolehlivosti ji ani ne po měsíci opustil Evžen Mirošovský. Špatné zkušenosti s ní měl také Janis Sidovský. 

Josef Koukolíček


Časová osa článků