Kim Kardashian jako žena z lidu

Kim Kardashian jako žena z lidu Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle jste ji ještě neviděli: Panička Kim Kardashian vyrazila na nákup do supermarketu. Neuvěříte, co nastrkala do vozíku

30. prosince 2014 13:21

Návštěva Kim Kardashian (38) v luxusních buticích s módou prodavačky nepřekvapí. Málokdo by ale nejzhýčkanější americkou celebritu v období Vánoc čekal v obyčejném supermarketu, který namísto předraženého zboží nabízí potraviny za lidové ceny.

Majitelka nejsledovanějšího pozadí se vrátila do starých časů, kdy ještě neměla po boku movité partnery, a o obživu se musela postarat sama. Kim vyrazila v losangeleském předměstí Calabasas na nákup jako obyčejná žena z davu. Obešla se bez ochranky, bez níž jindy neudělá ani krok, a vlastnoručně si vybrané potraviny nakládala do vozíku.

Žena, která je obklopena luxusem, na běžnou činnost, jíž je nakupování v supermarketu, nezapomněla. V obchodě však spíše než ceny studovala obsahové složení potravin. Namísto kabelek a drahých módních doplňků tentokrát nakoupila chipsy, cereálie a instantní směs na přípravu palačinek. Smíchat mouku s mlékem a vejcem by byl nejspíš pro Kim nadlidský výkon, a tak dává přednost polotovarům. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků