Petra Nesvačilová je teď vskutku půvabnou herečkou.

Petra Nesvačilová je teď vskutku půvabnou herečkou. Foto: Super.cz/Olga Hrušková

Už nevypadá jako obtloustlá velryba: Podívejte se, jak to teď sekne kdysi oplácané hvězdě Pusinek

29. prosince 2014 11:46

Herečka Petra Nesvačilová (32) sice nepatří k nejviditelnějším českým herečkám, ale divadelním a filmovým fanouškům rozhodně není neznámá. Proslavila se především ve filmu Karin Babinské Pusinky, kde si zahrála společně se Sandrou Novákovou a Marií Doležalovou.

V road movie si Nesvačilová zahrála osmnáctiletou rozjívenou maturantku, která s kamarádkami prožívá poslední prázdniny po střední škole a na výletě okusí první sexuální zážitky.

Kvůli roli musela herečka přibrat dvanáct kilo, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Renée Zellweger. Dnes už se jí nabraná kila samozřejmě podařilo shodit, a tak už nevypadá jako velryba, jak trefně poznamenala přímo ve filmu.

Naposledy jsme ji měli možnost vidět coby moderátorku pořadu České televize SM Kabaret, který byl s podtitulem Rasistický večírek aneb menšiny baví většinu vysílán přímo z ústeckého Chánova a měl vtipným způsobem upozornit na latentní rasismus v české společnosti. Nesvačilové to neuvěřitelně slušelo a obtloustlou dívku z Pusinek by v ní opravdu poznal jen málokdo... 

Anna Veškrnová , Super.cz