Pippa a Alex Loudon.

Pippa a Alex Loudon. Profimedia.cz

Pánové, máte smůlu: Lásku krásné Pippy si udržel bankéř Alex, takhle zamilovaně kráčeli Londýnem

13. července 2011 11:55

Sny a naděje mnoha mužů po celém světě stát jednou po boku překrásné Pippy Middleton (34) a získat její srdce se pomalu rozplývají. Po krátké krizi ve vztahu s bankéřem Alexem Loudonem (30) se k sobě dvojice má stejně vřele jako dřív. Po delší době byli spatřeni jako pár koncem června na Wimbledonu a minulý týden si pro změnu vyšli ruku v ruce na Lords Cricket Ground, londýnské dějiště kriketových zápasů.

Elegantní pár byl sladěný od hlavy až k patě. Jejich decentní oblečení se neslo v tónech tmavě modré, bílé, béžové a hnědé. Zamilovaná dvojice se neustále usmívala a držela za ruce. Po podezření, že by se Pippa mohla vrátit ke svému exmilenci Georgi Percymu, se kterým strávila v květnu například víkend v Madridu, ani památky.

Mladý bankéř a bývalý hráč kriketu Alex však musel překousnout spekulace médií, které mu už téměř nasazovaly parohy. Dnes se ale zdá, že nejžádanější svobodná dáma Velké Británie opravdu zůstala se stejným mužem, s nímž chodila ještě předtím, než se strhlo šílenství kolem její osoby po svatbě její sestry Kate (36) s princem Williamem (35). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz